Wąż strażacki szybkozłączki do pomp 2 cale 20m PU PCV

  • Dodaj recenzję:
  • TA533
  • Producent: Tagred
  • Dostępność: W dużej ilości W dużej ilości
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • 80,00 zł

Wąż strażacki do wody czystej, brudnej - szamba, 2 cale, 20m długości, ze szybkozłączkami, wkład PU - PCV

Idealny do przepompowania lub tłoczenia wody czystej, brudnej, ścieków sanitarnych innych cieczy zanieczyszczonych. Doskonały do pomp spalinowych i elektrycznych do wody brudnej. Szybkozłączki pozwalają na szybki montaż.

Wąż wykonano ze wzmocnionej taśmy poliestrowej, powleczonej od środka poliuretanem PU - tzw. miękkim PCV, co zapewnia wysoką wytrzymałość na załamania i zagięcia oraz zagwarantuje 5-krotnie dłuższą żywotność produktu w porównaniu z tradycyjnym wypełnieniem gumą.

Skład zestawu:

Wąż strażacki 2'- 20 m

Dane techniczne

Model: TA533
Długość: 20 m
Średnica węża: 2" / 52 mm
Ciśnienie robocze 4 atmosfery
Ciśnienie rozrywające 5 atmosfer
Materiały: Wzmocniona taśma poliestrowa, powleczona od środka poliuretanem PU - tzw. miękkim PCV
Waga: 5,5 kg


Warunki sprzedaży


Gwarancja 24/12 miesiące: Oferujemy Państwu tzw. niemiecki system gwarancyjny. Dajemy 24 miesiące gwarancji przy zakupie sprzętu dla osoby fizycznej i 12 miesięcy dla firmy - zakup z fakturą VAT. Sprzedawca w trosce o swoich klientów, oferuje najbardziej dogodny system gwarancji bez wychodzenia z domu. W razie problemów z urządzeniem wystarczy zadzwonić do serwisu nr. telefonu na dowodzie zakupu, Urządzenie należy zapakować i przygotować do transportu, a następnego dnia zawita do Was kurier po uszkodzone urządzenie i to wszystko na koszt firmy IN-HOME.