Elektryczne nożyce do żywopłotu TAGRED TA461 1600W, obrotowe
- Dodaj recenzję:
- ta461
- Producent: Tagred
-
Dostępność:
W dużej ilości
- szt.
- 244,00 zł 179,97 zł
Elektryczne nożyce do żywopłotu TAGRED TA461 1600W
Cechy, opis
- Duża moc
- Ergonomia
- Lekka wytrzymała konstrukcja
- Ostrza nożyc wykonane są z bardzo wytrzymałej, lekkiej stali wysokowęglowej
- Regulowany pod kątem uchwyt 5 pozycyjny
- Niski poziom wibracji
- Cicha praca
- Dwustopniowy system włączania
Nożyce do żywopłotu TAGRED to lekka i solidna konstrukcja. Moc urządzenia zapewnia bardzo wysoką kulturę pracy. Komfort pracy podnosi niski poziom wibracji,cicha praca(w porównaniu z nożycami spalinowymi) oraz odpowiednio dobrana długość nożyc.
Nożyce elektryczne są idealne do strzyżenia małych i średnich żywopłotów.
Ostrza nożyc wykonane są z bardzo wytrzymałej, lekkiej stali wysokowęglowej. Dwustopniowy system włączania zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia.
Regulowany pod kątem uchwyt 5 pozycyjny - Obrotowa rękojeści o 45° / 90° w lewo i w prawo, bardzo ułatwia trzymanie urządzenia. W prosty sposób dostosujemy kąt uchwytu do własnych potrzeb.

Skład zestawu
- Elektryczne nożyce do żywopłotu
- Instrukcja obsługi
Dane techniczne
- Model: TA461
- Moc nominalna: 1600 W
- Długość ostrza: 610 mm
- Obroty bez obciążenia: 1700 obr./min
- Grubość cięcia (max.): 20 mm
- Napięcie : 230V/50Hz
- Waga: 3,8 kg
- Materiał: Ostrza nożyc wykonane są z bardzo wytrzymałej, lekkiej stali wysokowęglowej
Gwarancja: 12 miesięcy
Sprzedawca w trosce o swoich klientów, oferuje najbardziej dogodny system gwarancji bez wychodzenia z domu. W razie problemów z urządzeniem wystarczy zadzwonić do serwisu nr. telefonu na dowodzie zakupu, Urządzenie należy zapakować i przygotować do transportu, a następnego dnia zawita do Was kurier po uszkodzone urządzenie i to wszystko na koszt firmy IN-HOME.